,,KARTU SU VYČIU“ partijos pirmininkas Vaclovas Žutautas

,,KARTU SU VYČIU“ partijos pirmininkas Vaclovas Žutautas

Į partijos aktyvą kreipėsi VŠĮ ,,Karšuvos būtovė‘ prezidentas Antanas Gedvilas su labai svarbiais mūsų partijai pastebėjimais dėl partijos pavadinimo prasmingumo. Mano manymu, tai labai svarbūs istoriniai faktai. Faktai, kurie mus visus, susijusius su partija, kuri pavadinta mūsų valstybės istorijoje buvusia organizacija, palikusia ženklų pėdsaką valstybės kūrime, įpareigoja būti mus vertais pasirinkto savo partijos pavadinimo. ,,KARTU SU VYČIU“ mus įpareigoja būti drąsiais ne tik mintyse, bet ir konkrečiuose Lietuvos išlikimui labai reikalinguose darbuose. Istorija mums suteikia tokį šansą šiandieną.

Kviečiu visus rasti laiko ir būtinai susipažinti su gerbiamo prezidento pasidalinta ne plačiai mums prieinama istorine medžiaga (nuorodos pateiktos žemiau).

Partijos vardu dėkoju VŠĮ ,,Karšuvos būtovė“ prezidentui Antanui Gedvilui už  mūsų valstybės istorijos saugojimą ir sudarytą galimybę mums ją dar giliau pažinti.

Sveikatos Jums ir dėkui už bendrystę.

 

 Partijos ,,Kartu su Vyčiu” pavadinimo sąsaja su Tautos būtove

Antanas Gedvilas <info@karsuvosbutove.lt>
2023-10-12    
 

Laba diena,

Ar teko girdėti, kad Jūsų partijos naudojamas pavadinimas yra labai susijęs su Lietuvos istorijoje buvusia organizacija, kuri sutrumpintai vadinosi ,,Kar- su – vyte‘‘. Kas reiškia kariai, o gal ir kartu su vyčias ar su Vyčiu.

Pridedu viešą kreipimąsi į Lietuvos nacionalinį kultūros centrą, kuriame yra kalbama kaip tik apie tai. Jūsų (mūsų) partijos pavadinimas turi labai gilią prasmę, tegul Jūsų žygiai ir mintys įgauna kūną, kaip jau buvo nutikę istorijoje.

https://www.voruta.lt/lietuva-legenda-viesas-kreipimasis-i-lietuvos-nacionalini-kulturos-centra/

https://www.voruta.lt/vilniaus-ikurimo-700-osioms-metinems/

https://www.voruta.lt/pilenai-karsuvos-musis/

(2) Facebook

 

Su pagarba,

VšĮ,,Karšuvos būtovė‘‘ prezidentas Antanas Gedvilas