renginiai. Veikla

  • 21-10-26 Mažeikiuose, Kultūros centro salėje „Kartu su Vyčiu“ partijos nariai organizavo rinkėjų susitikimą su LR Seimo nare L. Nagiene. Sekančią dieną miesto bendruomenė susitiko su S. Skverneliu ir keliais kitais iš LVŽS išstojusiais nariais.

 

  • 2021-07-21 LR Vyriausioji rinkimų komisija išdavė parašų rinkimo lapus referendumui dėl referendumo kartelės sumažinimo nuo 300 000 iki 100 000 parašų organizuoti. Dalis mūsų partijos narių, suprasdami tokio referendumo reikalingumą nuo pat pirmų dienų aktyviai, pasiaukojančiai dirba, rinkdami parašus įvairiuose Lietuvos miestuose. Tie, kuriems kada nors teko rinkti parašus,  žino, kaip nelengva kalbėtis su žmonėmis. Informacija apie referendumo organizavimą blokuojama, daugelis apie tai nieko nėra girdėję. Be to, dalis žmonių jaučia nesaugumo jausmo, kai pasirašant reikia pateikti kai kuriuos savo asmens duomenis.  

 

  • Trumpųjų maisto tiekimo grandinių projekto įgyvendinimo Mažeikių rajone iniciatoriai – partijos ,,Kartu su Vyčiu” Mažeikių krašto skyriaus nariai. 2021-07-24 organizuotame seminare-pristatyme kalbėta apie trumpųjų maisto tiekimo grandinių įgyvendinimo galimybes rajone.  Prieš susitikimą su ūkininkais, verslininkais, savivaldybės darbuotojais apsilankyta Viekšniuose. Apsilankymo metu buvo įvertinta ten esanti Mažeikių politechnikos mokyklos gamybinė bazė, kuri galėtų tapti logistikos centru produkcijos surinkimui iš vietos ūkininkų ir jos paskirstymui. Seminaro metu Mažeikiuose pateikta išsami informacija, rekomendacijos, atsakyta į savivaldybės vadovų, verslininkų, ūkininkų klausimus. Projektą pristatant kalbėjo D. Serafinas (Lietuvos mokslininkų tarybos prezidentas, partijos ,,Kartu su Vyčiu” pirmininko pav.), Dalia Matukienė (Lietuvos smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkė), V. Žutautas („Kartu su Vyčiu” partijos pirmininkas). Taip pat Mažeikiams vadovaujantys asmenys E. Salatka (Savivaldybės administracijos direktoriaus pav.) ir M. Šukienė  (Mero patarėja).

 

  • 2021-06-17 partijos nariai Vilniuje, prie LR Vyriausybės organizavo piketą dėl dujų ir elektros kainų pakėlimo.

Į pradžią Kas tas vytis?